Zegarek Tissot Supersport t125.617.33.051.00

Aby mieć pewność, że zegarek posłuży przez wiele lat, najlepiej zdecydować się na produkt znanej i cenionej na całym świecie marki. Jedną z nich jest Tissot, czyli szwajcarskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją luksusowych zegarków. W odniesieniu do produktów tej marki powiedzenie „szwajcarska precyzja” sprawdza się idealnie. Jednym z ich kultowych wyrobów jest męski zegarek Tissot Supersport t125.617.33.051.00. Pochodzi z kolekcji T-Sport, ale dobrze będzie się prezentował także do casualowych oraz bardziej formalnych sytuacji. Poniżej szczegółowy opis produktu, przedstawiający wszystkie funkcje tego urządzenia.
Tissot Supersport t125.617.33.051.00

Minimalistyczna kolorystyka i nowoczesny

Zegarek Tissot Supersport zachwyca swoim wyglądem już na pierwszy rzut oka. Współczesną stylistykę zyskuje dzięki niezwykle odpornej, stalowej kopercie w kolorze głębokiej czerni. Posiada szafirowe szkło, które nie jest podatne na zarysowania. Na czarnej tarczy umieszczono biało-czarne wskazówki, które dobrze kontrastują z ciemnym tłem. Pełne godziny zaznaczono białymi prostokątami. Ponadto w górnej części tarczy widoczna jest nazwa marki oraz rok jej założenia. Istotne są także wymiary. Średnica koperty to 45,5 mm. Producent podaje, że rozstaw uszu wynosi 22 mm. Natomiast grubość zegarka to zaledwie 11,9 mm. Wymiary te sprawiają, że czasomierz ma praktyczny do noszenia na co dzień kształt. Standardowo, po prawej stronie, umieszczono pokrętła do ustawiania różnych funkcji zegarka, których ilość jest naprawdę imponująca. Oprócz tego Tissot Supersport posiada stalową bransoletę. Cała utrzymana została w kolorze czarnym, dzięki czemu pasuje do wszystkich elementów męskiej garderoby.

Mechanizm kwarcowy i wiele przydatnych funkcji

Urządzenie wyposażone zostało w mechanizm kwarcowy, który zapewnia dokładny pomiar czasu. Model to ETA G10.212. Warto także zaprezentować funkcje w tym urządzeniu. Jedną z nich jest datownik umieszczony na godzinie szóstej. Dzięki takiemu położeniu nie odciąga aż tak bardzo uwagi od centralnej części. Zewnętrzna oś koperty nie pozostała pusta. Widnieje na niej tachymetr. Umożliwia odczyt pomiarów prędkości. Zegarek Tissot Supersport t125.617.33.051.00 – recenzje są pozytywne także za sprawą wskazówek. Warstwa luminescencji sprawia, że godzinę można odczytać nawet po zmroku, gdy w pomieszczeniu jest ciemno. Czytelny chronograf, umieszczony przez producenta na tarczy, to kolejna z wielu zalet produktu. Zastosowano w nim model analogowy. Podczas omawiania luksusowego zegarka nie sposób nie wspomnieć o jego klasie wodoszczelności. Ten konkretny model Tissot Supersport posiada szczelność czasomierza na poziomie 100M. Oznacza to, że można w nim nurkować aż do 100 metrów pod wodą. Z tego względu może być praktycznym gadżetem podczas spędzania wakacji.

Tissot Supersport t125.617.33.051.00 - Pozytywne opinie

Zegarek Tissot Supersport t125.617.33.051.00 – opinie na jego temat są bardzo pozytywne, co nie powinno dziwić. W przypadku marki Tissot wygórowana cena produktu idzie w parze z doskonałą jakością wykonania. Prezentowany model ceniony jest przede wszystkim za swoją uniwersalność. Tak jak zostało wspomniane wcześniej, można go nosić we wszystkich sytuacjach. Może towarzyszyć na nadgarstku podczas uprawiania ekstremalnego sportu, podczas wykonywania codziennych czynności, a także rodzinnych zgromadzeń czy spotkań biznesowych. Decydując się na zegarek Tissot Supersport t125.617.33.051.00 można mieć pewność, że urządzenie będzie niezawodne i przetrwa wiele lat.