Setki wystawców z 15 krajów i blisko 20 tysięcy odwiedzających… W Warszawie w dniach 5-7 kwietnia odbyły się największe w Polsce targi poświęcone branży HoReCa – EuroGastro. W trakcie tegorocznej edycji Powermat Polska zaprezentował szerokiemu gronu odbiorców system ładowania indukcyjnego i platformę do komunikacji z klientami. Od dwudziestu lat targi EuroGastro cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem. Obecność na tym wydarzeniu jest praktycznie obowiązkowa dla przedsiębiorców z branży gastronomicznej i hotelarskiej. To tam prezentowane są najnowsze technologie i rozwiązania, które budzą olbrzymie zaciekawienie. Zwykle niedługo potem masowo trafiają na rynek. Targi kuszą także spektakularnymi zawodami profesjonalnych szefów kuchni i baristów.

Po raz pierwszy swoje stoisko na targach EuroGastro zaprezentował Powermat Polska. Widoczne od samego wejścia stoisko przyciągało tysiące gości. Mieli oni możliwość przetestowania systemu indukcyjnego ładowania Powermat oraz PowerRingów. To urządzenia, które umożliwiają połączenie mat ładujących PowerSpotów ze smartphonami, niezależnie od ich typu. W trakcie trzech dni targów zespół Powermat nawiązał wiele biznesowych kontaktów i rozbudził ciekawość zebranych gości.

 

Drugiego dnia targów Paweł Kmiecik, Dyrektor Zarządzający Powermat Polska, poprowadził konferencję: Nowe technologie w HoReCa. Jak pozyskać nowych klientów oraz zwiększyć wolumen pojedynczego rachunku dzięki Powermat - unikalnej technologii, łączącej ładowanie bezprzewodowe z inteligentną platformą mobilną, na której zostały przedstawione korzyści z wprowadzenia systemu Powermat lokalach gastronomicznych. EuroGastro to kolejna, po Food-to-Go i Poranku Prasowym w Hulakula, duża impreza branżowa, na której sektor HoReCa miał okazję sprawdzić, jak system Powermat zrewolucjonizuje obsługę lokali gastronomicznych i hoteli.