Na mapie Warszawy pojawił się kolejny punkt, w którym można bezprzewodowo naładować swój telefon - nailbar Świeżo Malowane! Lokal nie tylko wyposażono w maty do indukcyjnego ładowania smartphonów PowerSpot, ale także specjalnie zaprojektowano stoły, w których są zamontowane, tak aby Klientki mogły wygodnie zadbać o paznokcie i cieszyć się możliwościami swoich telefonów bez obawy, że się rozładują.

Świeżo Malowane to klimatyczny salon na warszawskiej Pradze, gdzie w przyjemnej atmosferze można zadbać o swoje dłonie, stopy i paznokcie. Przyjazną atmosferę tworzy tu nie tylko wystrój, odpowiednio dobrana muzyka sprzyjająca relaksowi, ale przede wszystkim obsługa – zespół profesjonalistek na czele z właścicielką, Anią Jakubowską.

W Świeżo Malowane każda kobieta znajdzie coś dla siebie - można tu skorzystać z klasycznych zabiegów dla paznokci dłoni i stóp, manicure i pedicure hybrydowego, żelowego, akrylowego, japońskiego, czy SPA. Dla bardziej wymagających klientek obsługa jest w stanie „wyczarować” nawet najbardziej wymyślne wzory na paznokciach. Od początków marca, dzięki wdrożeniu w salonie systemu Powermat, można tu także wygodnie i bezpłatnie naładować bezprzewodowo swój telefon – nieodzowny atrybut każdej nowoczesnej kobiety.

Na Klientki, które zainstalują aplikację Powermat (dostępna na iOS lub Android)  czekają dodatkowo specjalne oferty: między innymi 10% rabatu na mani-pedi, prezent w postaci oliwki Nail Disign do wybranych zabiegów kosmetycznych.

 

Zadbaj o swoje paznokcie i naładuj się na 100% w Świeżo Malowane!