Wyobraź sobie idealne wakacje. O ile wzrósłby Twój komfort i zredukował stres, gdyby na każdym etapie podróżowania nie musiałbyś się martwić o stan baterii swojego smartfona.

Wakacje to czas, gdy liczy się dla nas przede wszystkim relaks, czerpanie radości z każdej chwili i odrzucenie w kąt wszelkich bolączek. Jednak urlopowe wyjazdy to spore wyzwanie logistyczne, wymagające dobrej organizacji i przygotowania. W dzisiejszych czasach w trakcie wakacji praktycznie nie sposób rozstać się ze smartfonem.

Maty do ładowanie indukcyjnego to idealne rozwiązanie dla lotnisk. Długie godziny w oczekiwaniu na odprawę, śniadania w knajpkach wewnątrz terminalu to idealne okazje do naładowania akumulatora swojego telefonu. Wiadomo, że na lotnisku trudno o dostęp do gniazdek elektrycznych, a ogromna liczba podróżnych nie poprawia tej sytuacji. Maty indukcyjne w stolikach i w pobliżu siedzisk to proste rozwiązanie tego problemu. Wprowadzić je mogą też stacje kolejowe, terminale autobusowe czy nadmorskie mariny.

Kolejnymi miejscami, w których system Powermat świetnie się sprawdza są hotelowe lobby czy recepcje pól kempingowych. Goście oczekujący na zameldowanie, załatwiający formalności czy czekający na transport z chęcią korzystają z okazji do naładowania baterii. Szczególnie, jeśli za chwilę czeka ich długa wycieczka fakultatywna lub droga lotnisko. W ich trakcie smartfon z pewnością się przyda.

W trakcie popołudniowych wypadów na miasto turyści zwykle szukają przyjemnych lokali gastronomicznych, najlepiej z lokalną kuchnią i modnych barów czy klubów. Aplikacja Powermat poinformuje ich, gdzie znajdą interesujące miejsca, dodatkowo wyposażone w system mat ładujących. Poleci także atrakcyjne oferty specjalne i promocje, w końcu wakacje to spore obciążenie dla portfela. Hotelowe restauracje również sprawią, że ich komfort znacznie się podniesie, a goście będą wyjątkowo zadowoleni, jeśli stoliki wyposażone zostaną w maty indukcyjne.

Jeśli ktoś woli bardziej ekstremalny sposób spędzania urlopu niż samolot+hotel, na przykład: wyprawy w nieznane z wielkim plecakiem, podróże autostopem, coach surfing czy agroturystykę, to wybitnie doceni miejsca, w których bez problemu można podładować smartfony czy zjeść lokalne specjały w okazyjnej cenie. Niejednokrotnie takie rozwiązanie zaoszczędzi wielu problemów i miło zaskoczy na turystycznym szlaku!