Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta jako pierwsze w Polsce wdrożyła system indukcyjnego ładowania smartphonów! Jeden z najciekawszych lokali w Warszawie właśnie został wyposażony w maty ładujące Powermat, by jeszcze bardziej uprzyjemnić pobyt swoim gościom.

Hulakula to miejsce doskonale znane miłośnikom dobrej zabawy z Warszawy i nie tylko. Olbrzymi obiekt zapewnia wielowymiarową rozrywkę: kryje w sobie tory do gry w kręgle, stoły bilardowe, darty, a nawet automaty do gier retro. To w Hulakula odbywają się wielkie imprezy, których gośćmi są światowe gwiazdy muzyki. Tylko w ostatnim czasie na żywo grali tam Burak Yeter, Rico Bernasconi czy Kate Ryan. Centrum Hulakula to nie tylko rozrywka dla dorosłych – to miejsce oferuje możliwość spędzenia niezapomnianego czasu całym rodzinom. Strefa Family składa się z tematycznych placów zabaw, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie, a nad bezpieczeństwem zabawy czuwają profesjonalne opiekunki. Oferta gastronomiczna przedstawia się imponująco, w restauracji można skosztować klasycznych dań obiadowych, pizzy, deserów, czy nawet owoców morza! Drink bary kuszą mnogością propozycji i pomysłowością barmanów.

W Hulakula bawić można się przez długie godziny, w trakcie których smartphone naprawdę może się przydać: klienci biznesowi potrzebują ich w trakcie lunchu, rodzice z radością kręcą swoje pociechy w trakcie szalonej wyprawy na kosmiczny plac zabaw, a wieczorem, w trakcie koncertów, sala co chwilę rozbłyska fleszem potrzebnym do idealnego selfie ze znajomymi! Co za tym idzie, telefony muszą być w pełnej gotowości i z pełną baterią! Nic tak nie psuje humoru niż niski poziom akumulatora, kiedy jest nam naprawdę potrzebny. Znika cały fun, i trudno zrealizować główne motto Powermat: Żyj na 100%! Naprzeciw potrzebom klientów Hulakula została wyposażona w maty ładujące, by żaden użytkownik smartphona nie musiał się już stresować . W Rozrywkowym Centrum Miasta pojawiło się 24 PowerSpotów, a na wszystkich, którzy skorzystają z tej przełomowej technologii czekają specjalne promocje! Do końca miesiąca obowiązuje promocja na kręgle, bilard i place zabaw -25% na hasło POWERMAT.

Warto wybrać się do Hulakula, by poczuć moc tego miejsca i przetestować na własnym telefonie system ładowania indukcyjnego!