FAQ

FAQ

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Kompatybilność urządzeń
Z jakimi mobilnymi urządzeniami jest kompatybilny ring PowerMat ?
Czy posługując się Ringiem PowerMat, można ładować iPady i tablety?
Co, jeśli mam telefon z wbudowaną opcją ładowania bezprzewodowego?
Jak się dowiedzieć, które modele telefonów są kompatybilne z matami PowerMat?
Czy mogę korzystać z ringu PowerMat w domu lub biurze?
Czym jest program licencyjny SEP Licensing Program? Jakie korzyści wynikają z posiadania licencji ?

Ring
Dlaczego potrzebuję pierścienia PowerMat Ring?
Gdzie można kupić pierścień PowerMat Ring?
Czy pierścień PowerMat Ring jest certyfikowany przez Apple?
Co to jest PowerMat Ring i jak się nim posługiwać?
Problemy z ładowaniem
Co zrobić, jeśli moje urządzenie mobilne się nie ładuje?

Aplikacja PowerMat App
Dlaczego potrzebuję aplikacji PowerMat App?
Jak się dowiedzieć, czy dostępne są już nowe lokalizacje punktów ładowania PowerMat?
Gdzie znaleźć PowerMat?

Ogólne
Jakie są zasady zwrotu towarów i pieniędzy?
Jak działa bezprzewodowy przesył energii?
Jak skontaktować się z obsługą klienta PowerMat?
Czy bezpiecznie jest umieścić komputer/laptopa na powierzchni punktu ładowania?

KOMPATYBILNOŚĆ URZĄDZEŃ

Z jakimi mobilnymi urządzeniami jest kompatybilny ring PowerMat ?
Ring powstał z myślą o ładowaniu smartfonów wyposażonych w port micro USB lub port iPhone. Pierścień jest kompatybilny z telefonami z systemem Android, systemem iOS oraz telefonami z systemami Blackberry oraz Windows.

Czy posługując się pierścieniem PowerMat Ring, można ładować iPady i tablety?
Pierścień nie powstał z myślą o ładowaniu tabletów. Obecnie PowerMat pracuje nad technologią pozwalającą na ładowanie iPadów oraz tabletów.

Co, jeśli mam telefon z wbudowaną opcją ładowania bezprzewodowego?
Jeśli masz telefon spełniający wymagania standardu PMA, nie potrzebujesz ringu PowerMat. W tym przypadku wystarczy pobrać, a następnie włączyć aplikację PowerMat i korzystać z ładowania. Pamiętaj, że aplikacja posiada wiele dodatkowych funkcji między innymi możliwość otrzymania rabatu lub oferty promocyjnej na dany produkt lub usługę w wybranym lokalu.

Sprawdź, które modele telefonów są kompatybilne z punktami ładowania PowerMat
Wszystkie punkty ładowania PowerMat są kompatybilne ze standardem bezprzewodowego ładowania PMA. Lista telefonów, z którymi punkty są kompatybilne, jest dostępna tutaj.

Dlaczego potrzebuję Ringu PowerMat ?
Coraz więcej urządzeń mobilnych ma wbudowaną technologię ładowania bezprzewodowego, np. Samsung S6, Samsung Note 5, LG G3 i inne. Jeśli Twój telefon nie jest wyposażony w taką technologię, potrzebujesz Ringu PowerMat, dzięki któremu można przesyłać energię elektryczną z maty PowerMat do telefonu.

Gdzie można kupić RING PowerMat?
RINGI PowerMat są dostępne we współpracujących lokalach. Najbliższy punkt sprzedaży można znaleźć, korzystając ze strony: www.PowerMat.com/locations. Pierścień można też kupić online na stronie www.sklep.PowerMatpolska.pl.

Czy pierścień Ring PowerMat jest certyfikowany przez Apple?
Tak, pierścień PowerMat Ring posiada odpowiedni certyfikat Apple.

Co to jest pierścień PowerMat Ring i jak się nim posługiwać?
Pierścień PowerMat Ring jest kluczem do bezprzewodowego zasilnia. Jest bardzo lekki i poręczny oraz posiada wszystkie cechy zwykłej ładowarki. Schemat Twojego działania:
• uruchom aplikację PowerMat,
• podłącz pierścień,
• umieść go na punkcie ładowania PowerMat,
• kliknij, by rozpocząć ładowanie.

PROBLEMY Z ŁADOWANIEM

Co zrobić, jeśli moje urządzenie mobilne się nie ładuje?
Jeśli Twoje urządzenie mobilne nie ładuje się, najpierw wykonaj następujące kroki:
• Jeśli używasz ringu PowerMat, sprawdź, czy umieściłeś pierścień bezpośrednio na powierzchni punktu ładowania tak, aby znajdował się on w samym środku punktu ładowania, gdy telefon jest podłączony do ringu.
• Sprawdź, czy ring nie jest umieszczony do góry nogami na powierzchni maty do ładowania. Pamiętaj, że logo PowerMat i diody powinny być widoczne podczas użytkowania.
• Sprawdź, czy pierścień jest w samym środku punktu ładowania. Wyjątkowo grube urządzenia mobilne lub osłony mogą utrudniać dostęp pierścienia do strefy ładowania. Jeśli telefon jest wyposażony w osłonę, zdejmij ją zanim umieścisz urządzenie mobilne w punkcie ładowania PowerMat.
• Sprawdź, czy używasz nadajnika PMA typ 3 lub wyżej.
• Sprawdź, czy ring jest podłączony do właściwego portu w telefonie..
Jeśli problem nadal występuje napisz do nas lub zadzwoń do Biura Obsługi Klienta PowerMat Polska.

APLIKACJA PowerMat APP

Dlaczego potrzebuję aplikację PowerMat App?
Aplikacja PowerMat App jest Twoją przepustką do świata bezprzewodowego ładowania – żyj na 100 procent. Dzięki niej, korzystanie z punktów ładowania jest proste. Aplikacja podaje lokalizację najbliższych dostępnych punktów. Można ją pobrać ze sklepu App Store i na Google Play. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.PowerMatpolska.pl/app.

Jak się dowiedzieć, czy dostępne są już nowe lokalizacje punktów ładowania PowerMat?
Nowe lokalizacje są permanentnie dodawane. Pobierz aplikację PowerMat App, aby zlokalizować najbliższe urządzenia PowerMat i otrzymywać wskazówki. Pamiętaj, że aplikacja pokazuje lokale z systemem PowerMat na całym świecie.

Gdzie znaleźć PowerMat?
Aplikacja ma wybudowaną funkcję nawigacji do danego lokalu, dodatkowo, na naszej stronie wciąż dodawane są nowe lokalizacje urządzenia.

OGÓLNE

Jakie są zasady zwrotu towarów i pieniędzy?
Dbamy o zadowolenie naszych klientów, dlatego przyjmujemy zwroty. Prosimy jednak o przestrzeganie naszej polityki zwrotów dostępnej pod tym adresem: (link do Return and Refund Policy po PL)

Jak działa bezprzewodowy ładowanie baterii PowerMat?
PowerMat wykorzystuje indukcję elektromagnetyczną do przesyłu energii między nadajnikiem (mata PowerMat) a odbiornikiem (Ringiem PowerMat albo telefonem wyposażonym w technologię w standardzie PMA). Standard PMA jest bardziej wydajny i bezpieczniejszy w porównaniu do tradycyjnych kabli. Ładowanie indukcyjne wykorzystywane jest już od dziesięcioleci, m.in. do ładowania elektronicznych szczoteczek do zębów i małych AGD. Możliwości ładowania indukcyjnego zwiększyły się na przestrzeni lat, dzięki czemu możliwe stało się wykorzystanie tej technologii do ładowania smartfonów. W niedalekiej przyszłości technologia ta będzie mogła służyć do ładowania tabletów i laptopów.

Jak skontaktować się z obsługą klienta PowerMat?
Zawsze chętnie odpowiemy na pytania i jesteśmy otwarci na informacje zwrotne od naszych klientów. Prosimy o kontakt za pośrednictwem strony www.PowerMatpolska.pl/kontakt. Można się z nami skontaktować wpisując #PowerMatpolska na dowolnie wybranym portalu społecznościowym. Nasz zespół odpowie na zadane pytanie w ciągu 2 godzin.

Czy bezpiecznie jest umieścić komputer/laptopa na powierzchni punktu ładowania??
Nasza technologia indukcyjna jest bezpieczna. Aby energia mogła zostać przekazana do urządzenia, potrzebny jest odbiornik, taki jak pierścień. Umieszczenie komputera na punkcie ładowania nie spowoduje więc żadnego uszkodzenia urządzenia.

System PowerMat jest technologią bezpieczną, co potwierdzają pozyskane certyfikaty. Niezbędnym elementem systemu jest RING, który przekazuje energię do urządzenia. Umieszczenie komputera na macie PowerMat nie spowoduje uszkodzenia ale również nie naładuje komputera.

Naładuj się za free!

Pobierz Powermat już teraz!

Powermat
Pobierz Powermat z Google Play
Pobierz Powermat z Apple App Store