Instytut Technologii w Springfield (SIT)

Instytut Technologii w Springfield (SIT) jest małą uczelnią wyższą w stanie Northwestern. Uczelnia od zawsze szczyciła się dbałością o stworzenie jak najlepszych warunków studentom.

Władze SIT rozumieją, że studenci korzystają ze swoich telefonów i tabletów intensywniej niż jakakolwiek inna grupa społeczna ponieważ jest to ich środowisko naturalne. Sięgają po telefony, gdy chcą się skontaktować ze swoimi przyjaciółmi, rówieśnikami i rodzinami.

Używają telefonów w poszukiwaniu wszelkich potrzebnych informacji. Korzystają z nich, gdy planują życie towarzyskie, zajęcia na uczelni i inne spotkania.
Władze uczelni rozumieją, że każdy nowy rocznik studentów oczekuje od władz uczelni coraz większego wsparcia dla ich „cyfrowego-mobilnego” stylu życia.

Przykładowe logo
SIT potrzebuje najnowszych rozwiązań, pomagających studentom w prosty i efektywny sposób łączyć się z internetem oraz podtrzymywać ich zaangażowanie i aktywność.

Rozwiązania te powinny:
• być łatwe w użyciu i intuicyjne,
• interesować studentów oraz oferować im widoczne korzyści ,
• być łatwe w monitorowaniu i obsłudze.

SIT współpracując z Powermat instaluje bezprzewodowe stacje dokujące nie rzucające się w oczy i łatwo wtapiające się w otoczenie.

Intensywnie korzystający z nowoczesnych technologii studenci niemal intuicyjnie wiedzą, jak używać stacji dokujących Powermat, i niemal natychmiast przystępują do ładowania telefonów. Ponadto firma Powermat przekazuje dane zgromadzone podczas monitorowania bezprzewodowych stacji dokujących władzom uczelni, które mogą je wykorzystać do celów marketingowych. Aplikacja Powermat umożliwia władzom SIT wysyłanie alertów i innych istotnych informacji studentom, wykładowcom, rodzicom i innym zainteresowanym, zarówno na terenie uczelni, jak i poza nią.

W niedawno przeprowadzonym badaniu studentów w Kalifornii na zlecenie firmy Powermat stwierdzono, że:

80

Studentów oceniło aplikację Powermat jako łatwą w użyciu

60

Studentów entuzjastycznie lub bardzo entuzjastycznie oceniło możliwość otrzymania informacji o promocjach za pomocą aplikacji Powermat

50

Studentów uznało pierścień bezprzewodowej stacji dokującej Powermat za ulubioną część urządzenia – przede wszystkim ze względu na łatwość w obsłudze

Otwórz nowe możliwości przed swoim biznesem

Dołącz do POWERMAT już dziś!