Świeżo Malowane - Nailbar

Świeżo Malowane to nailbar na Pradze, w którym zadbać można o swoje dłonie, stopy i przede wszystkim: paznokcie. Setki kolorowych lakierów kuszą klientki do odważnych eksperymentów. Popularność salonu zapewnia profesjonalna i niezwykle miła obsługa oraz świetny klimat panujący wewnątrz.

W profesjonalnym nailbarze stół do zabiegów to podstawa. Czy znajdzie się na nim miejsce dla systemu Powermat? Świeżo Malowane udowadnia, że tak!

Świeżo Malowane

By sprostać oczekiwaniom nowoczesnych klientek i jeszcze bardziej podnieść komfort właścicielka, Anna Jakubowska, zdecydowała się na zainstalowanie w salonie systemu Powermat.

Wyzwania, jakie stanęły przed nailbarem:
- wpisanie się elementów systemu Powermat w styl wnętrza salonu
- dostosowanie przestrzeni roboczej stołów do manicure
- zapewnienie pełnej funkcjonalności stołów do manicure
- maskowanie elementów systemu ładowania
- promocja nowego rozwiązania wśród klientek

Rozwiązania:
Przestrzeń robocza stołów została powiększona o 30%, stoły zostały wykonane na specjalne zamówienie. W wyfrezowanych, okrągłych zagłębieniach blatów zainstalowano maty ładujące Powermat. Ekran smartfona jest stale widoczny w trakcie wykonywanych zabiegów. Dodatkowo, pod blatami znalazło się miejsce na dwie obszerne komory. Dostosowywanie się do wzrostu klientek i zapewnienie im pełnego komfortu zapewnia regulacja wysokości stołów, na która nie mają wpływu elementy sytemu.
Poprawne ułożenie przewodów elektrycznych i ich maskowanie zapewniają listwy dociskowe. Pozwala to na zachowanie estetyki salonu, a nowoczesne, futurystyczne maty tylko dopełniają jego atrakcyjności wizualnej.

Zainstalowanie mat ładujących to duży atut dla firmy, miejsca w nie wyposażone zyskują możliwość dodatkowej promocji oraz komunikacji z klientami poprzez specjalną aplikację.
Ponadto, Powermat Polska w ramach współpracy ze swoimi klientami zapewnia pomoc w promowaniu lokali, głównie w środowiskach sieciowych – tam, gdzie najłatwiej dotrzeć do nowoczesnych konsumentów.

W Świeżo Malowane z pomocą Powermat Polska nakręcono spot reklamowy. Marki Powermat i Świeżo Malowane zorganizowały również wspólny konkurs konsumencki dla klientek, prowadzą także komunikację online za pośrednictwem Facebook’a.

Otwórz nowe możliwości przed swoim biznesem

Dołącz do POWERMAT już dziś!