Restauracje Basico

Jak skutecznie przeprowadzić instalację systemu Powermat w lokalu gastronomicznym? Przed takim wyzwaniem stanęli właściciele restauracji Basico.

Warszawska restauracja Basico Zgoda to dzieło Adama Przybysza, znanego szefa kuchni oraz Marka Kościkiewicza, muzyka i założyciela zespołu De Mono. W założeniu lokal ma odznaczać się przyjacielską, rodzinną wręcz atmosferą i sprawiać, by goście spędzali w nim czas tak jak lubią najbardziej. Dlatego właściciele postanowili wdrożyć system Powermat, by maksymalnie zwiększyć komfort swoich klientom.

Przykładowe logo

Dzięki matom ładującym goście mogą w pełni cieszyć się chwilą, nie przejmując stanem baterii smartfonów, co w dzisiejszych czasach silnie wpływa na nasze samopoczucie. Lokal Basico przy ulicy Zgoda w Warszawie zyskał na przełomie marca i kwetnia 2017 xx mat ładujących, co natychmiastowo docenili jego klienci.

Przed ekipą Pawemat właściciele lokalu postawili następujące wyzwania:
- estetyczne zamontowanie mat ładujących w sposób minimalnie ingerujący w strukturę mebli i podłogi

- zapewnienie mobilności stolików

- maskowanie elementów systemu, niewpływające na komfort użytkowników i charakter wnętrza

Restauracja Basico odznacza się wyjątkowym klimatem, potęgowanym przez wystrój wnętrz. Królują w nim tekstury drewnianych fornirów, mocne faktury cegieł, białe, nieco rustykalne meble. Implementacja mat ładujących musiała odbyć się z poszanowaniem stylu lokalu, nie wpływać na jego atmosferę i funkcjonalność. W tym celu blaty stołów zostały precyzyjnie sfrezowane, a nie przewiercone na wylot. Maty indukcyjne umieszczono w zagłębieniach zrobionych pod ich wymiar. Ich położenie dobrano w taki sposób, by nie przeszkadzały w trakcie konsumpcji i nie wpływały na sposób ustawienia zastawy przez kelnerów. System został potem odpowiednio zamaskowany.

W podłogach zamontowano tak zwane floorboxy, czyli puszki podłogowe. Pozwalają na przeprowadzenie instalacji elektrycznej i okablowania pod powierzchnią paneli, skutecznie je maskując. Ich zakończenia są dostępne po otworzeniu klap wykonanych z tych samych materiałów, by nie wyróżniały się z otoczenia i nie wpływały na stylu wnętrza.
Dodatkowo, Powermat pozwala na komunikację z klientami, wysyłanie spersonalizowanych ofert specjalnych i wyszukiwanie lokali wyposażonych w system ładowania indukcyjnego.

Otwórz nowe możliwości przed swoim biznesem

Dołącz do POWERMAT już dziś!