Międzynarodowe lotnisko Frank Underwood

Międzynarodowe lotnisko Frank Underwood znajduje się w Południowej Karolinie. Jest to centrum ruchu lotniczego dla linii europejskich i azjatyckich. Lotnisko Underwood obsługuje ponad 40 milionów pasażerów rocznie.

Do pewnego czasu często widziano ludzi siedzących na podłodze, skulonych w pobliżu gniazd elektrycznych, ładujących swoje telefony przed odlotem. Zarząd lotniska Underwood ciągle rozpatrywał skargi od klientów na brak możliwości naładowania telefonu i brak gniazd elektrycznych. Powyższa sytuacja wpływała negatywnie na wizerunek lotniska.

Przykładowe logo

W celu rozwiązania problemu zarząd lotniska Underwood systematycznie podejmował decyzje o budowie kolejnych stacji dokujących. Niestety, na lotnisku zaczęło brakować miejsca no nowe stacje dokujące, a starte były za mało efektywne. Władze lotniska Underwood szukały innego rozwiązania ponieważ rozumieją, że zadowolenie klientów jest kluczowe, nie tylko dla nich, ale także dla ich partnerów , sponsorów korporacyjnych, przedsiębiorców posiadających swoje lokale na terenie lotniska.

W 2016 roku rozpoczęła się współpraca pomiędzy Powermat a Lotniskiem Underwood. Eksperci Powermat współpracują z zarządem lotniska Underwood podczas rozbudowy istniejącej infrastruktury i uzupełniają ją o bezprzewodowe stacje dokujące Powermat, które zajmują znacząco mniej miejsca.

Główną zaletą systemu oprócz optymalizacji kosztów ładowania telefonów, system Powermat przekazuje dane zgromadzone podczas monitorowania bezprzewodowych stacji dokujących władzom lotniska, które zostają wykorzystane do celów marketingowych. Jeśli weźmiemy pod uwagę ogromny ruch na lotniskach w godzinach szczytu oraz potrzeby ładowania telefonów, w tym czasie , obecność bezprzewodowych stacji dokujących może być jednym z powodów wybrania lotniska Underood, jako miejsca lądowania.
Zastosowanie stacji Powermat umożliwia również zarządowi lotniska Underwood, a także partnerom i właścicielom lokali usługowych wysyłanie alertów, promocji i innych informacji do pasażerów.

Otwórz nowe możliwości przed swoim biznesem

Dołącz do POWERMAT już dziś!