Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta

To olbrzymie, multi-tematyczne centrum rozrywki oferujące wiele możliwości zabawy na najwyższym poziomie. Ultranowoczesne wnętrze, mnogość rozwiązań technicznych i wyspecjalizowana, profesjonalna załoga czyni je niezwykle atrakcyjnym i wyjątkowym w skali kraju obiektem.

Mieści on w sobie parkiety, bary, pokoje VIP oraz scenę pozwalające na organizację profesjonalnych koncertów i imprez muzycznych. Dla dzieci przewidziano wewnętrzne i zewnętrzne place zabaw, a także salki urodzinowe. Klienci mogą skorzystać również z kawiarni i restauracji, torów bowlingowych, sal bilardowych, strefy gier retro. Dodatkowo, Hulakula to miejsce umożliwiające organizację profesjonalnych konferencji, eventów, pokazów czy szkoleń.

Właściciele stawiają na technologię, implementując w Rozrywkowym Centrum Miasta najświeższe zdobycze techniki, tym samym rozbudowując swoją ofertę i zaspokajając dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów. W Hulakula znajdziemy między innymi światowego poziomu instalacje audio-wizualne, oświetleniowe, a nawet możliwość video-mapping’u czy użycia rozszerzonej rzeczywistości.

Przykładowe logo

Jednak to właśnie technologia okazała się przyczyną problemów, jakie obsługa dostrzegła u wielu klientów. Każdy z nich korzystał ze smartphonów, np. robiąc zdjęcia w trakcie koncertów.

Niezwykle często szukali możliwości doładowania baterii telefonu, szukając kontaktów czy prosząc obsługę o podłączenie telefonów na zapleczu. Niejednokrotnie rozładowane akumulatory stawały się powodem do wcześniejszego opuszczenia lokalu, co przekładało się na poziom zadowolenia gości i spadek dochodów.

Właściciele Hulakula szukali:
- skutecznego rozwiązania dla ładowania telefonów gości, które dodatkowo nie wiązałoby się z przebudową istniejących instalacji

- rozwiązania nowoczesnego, opartego na nowych technologiach, które wyróżniłoby lokal i zwróciło uwagę potencjalnych klientów

- rozwiązania łatwego w obsłudze, niewymagającego oddalania się klientów od stolika i w sposób minimalny angażującego obsługę obiektu

Rozwiązaniem problemu okazało się wdrożenie systemu indukcyjnego ładowania smartphonów Powermat.
System został wdrożony z końcem marca 2017 roku i od razu zdobył przychylność klientów. Do ich dyspozycji oddano 24 maty indukcyjne rozlokowane w różnych częściach obiektu oraz PowerRingi umożliwiające naładowanie baterii smartphona, nawet w wypadku, gdy nie jest wyposażony w technologię indukcyjną.

System Powermat umożliwia ponadto utrzymywanie spersonalizowanej komunikacji lokalu z klientami, przesyłając oferty rabatowe i informacje o akcjach specjalnych.

Wprowadzenie systemu Powermat zauważalnie zniwelowało problem rozładowujących się baterii, wpłynęło na wydłużenie czasu spędzonego w obiekcie przez klientów. To przełożyło się w naturalny sposób na wzrost przychodu z otwartych przez nich rachunków. Klienci docenili wygodę użytkowania i stale podnoszący się standard wyposażenia Rozrywkowego Centrum Miasta, oparty na implementowaniu najnowszych technologii.

Otwórz nowe możliwości przed swoim biznesem

Dołącz do POWERMAT już dziś!