Powermat stawia na współpracę.

Dzięki naszemu systemowi stworzysz przyjazne miejsce dla siebie
i swoich klientów. W oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne, wspieramy budowanie lojalności twoich gości, którzy chętnie będą do Ciebie wracać.
Powermat w Twoim biznesie

Opracowana przez nas Platforma Mobilna służy także pozyskiwaniu nowych  klientów. Korzystając z PowerMat, otrzymujesz możliwość przesyłania klientom spersonalizowanych ofert kontekstowych oraz aktualizacji. Wszystko to w czasie, gdy Twoi klienci ładują urządzenie lub załatwiają swoje sprawy.
Klienci zazwyczaj są otwarci na komunikację z Tobą. Oczekują jednak atencji i indywidualnego podejścia. Jeśli komunikacja, to tylko odpowiednio dostosowana np. do tego co aktualnie robią, gdzie się znajdują. SPAM? Nie u nas! Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami! Wspólnie stworzymy zoptymalizowane miejsce, w którym Twoi klienci będą mogli skorzystać z doładowania urządzeń mobilnych, a przed Tobą otworzą się nowe możliwości, które będą zwiększały przychody Twojej firmy.
Klient przyszedł naładować swój telefon, ale został, bo chciał skorzystać także z Twoich usług.

Jak pozyskać klientów przy użyciu PowerMat?
65

Klientów stwierdziło, że możliwość bezprzewodowego doładowania telefonu wpłynęłaby na wybór miejsca, w którym spędzą czas.

92

Klientów skorzystało z bezprzewodowego ładowania i chciałoby powtórzyć to doświadczenie.

Pobierz naszą prezentację

Pobierz broszurę dotyczącą sprzedaży - wpisz swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail, a my prześlemy do Ciebie materiały

Podano nieprawidłowe dane.

×

Dzięki

Puby i restauracje

Przykłady zastosowań Powermat

Uczelnie i Szkoły

Przykłady zastosowań Powermat

Lotniska i Dworce

Przykłady zastosowań Powermat

PowerMat jest elastyczny dla Twojego biznesu. Oznacza to, że współpracuje z Tobą w taki sposób, by dopasować punkty doładowania do ogólnego wystroju Twojego lokalu. W ten sposób punkty stają się integralną częścią Twojej przestrzeni. Harmonia to podstawa.
Nasze doświadczenie w modernizacji lokali oraz spersonalizowane i niestandardowe narzędzia są w stanie dostosować punkty doładowania do różnych typów powierzchni oraz miejsc. Minimalizujemy zmiany, maksymalizujemy efekty!

Chcesz poznać zachowanie swoich klientów?
Działamy kompleksowo, dlatego PowerMat oferuje system zarządzania internetowego, który pozwala zdalnie monitorować wszystkie punkty doładowania w wielu różnych miejscach. Poznaj zachowanie klienta swego i zamień go w klienta lojalnego – to motto, które chętnie realizujemy